воскресенье, 8 ноября 2015 г.

Подробности скандала - из ФБ тележурналистки Аллы Чиж

Скандальчік. 


Друзі і колеги, просимо підтримки в розповсюдженні.
Після закриття двох каналів, в липні нам Элина Нестеренко Олесь Чередниченко Mykola Vas Olexiy Klasztorny Ольга Водопьянова Yulia Mihaylova Тамара Кононенко Инна Белькова запропонували попрацювати під вибори в політичному шоу. (Прямого стосунку до виборів воно ніби і не мало). Продюсер&директор - Дмитрий Филипчук, маловідомий громадський діяч та депутат Сквирськоі райради. 
Концепція здалася цікавою - обговорення 15 ключових реформ з політиками та громадськими активістами. З/п назвав ринкову, адекватну і навіть пообіцяв все чинно оформити з податками.
Роботи було багато: над сценарієм, включеннями, сюжетами, питаннями тощо. Філіпчук попросив допомогти із залученням політиків. Сказав, ціна: 10 тис. долларів за участь в 10 програмах. Але бути рекламними менеджерами ми не підписувались. Тому максимум що змогли зробити, це передати знайомим, мовляв буде бажання порекламуватися в політ-шоу "Відверта політика", welcome to Дмитро Філіпчук.
Фото Дмитра Філіпчука_20програма вже стояла в ефірі, на Телекритиці і ще п'ятірці сайтів вийшли рекламні статті з анонсами, все було завішано бордами Філіпчука на сотні тисяч доларів. Треба було стартувати. зібрали студію, запросили знайомих політиків, активістів, гостьовим редакторам теж дісталось: уявіть 70-80 фахових людей на програму.

Те як Філіпчук себе поводив на запису просто ошелешувало. Він постійно спізнювався, люди маринувалися в задушній студіі (+ще 4 години запису). Хамив і депутатам, і активістам під час ефіру. Буквально затикав рот, не давав слова, кричав, користуючись монополією на мікрофон) А ось партіі, з якими домовлявся про гроші, звісно ж були в шоколаді. Матеріал до речі на Тонісі виходив Не на правах реклами.
Після ефірів ми (журналісти/редактори) почувалися кепсько, вибачалпсь перед знайомими політиками, яким він встигнув нахамити. Просили Дмитра бути адекватнішмм, давати людям слово і дотримуватись журналістської етики. Але Філіпчук у відповідь психував, мовляв хай платять бабло, якщо хочуть говорити, вони шо думали на шару сюди будуть ходити і т.д. 
Зрештою він прийшов і сказав: грошей нема, програма закривається, зарплату сплатити не можу. 
Але таки пообіцяв розрахуватися до кінця вересня, або "накрайняк" в жовтні. Так і не розрахувався. А у відповідь на вимогу зробити це як було оговорено, почав наїзжати, мовляв мовою ультиматумів розмовляти не буду.
Давні знайомі Філіпчука кажуть, що це вже не вперше. Десь рік тому він вже робив політичне шоу, і так само вимагав з кандидатів по 10 тис. $. Один з героів програми звинуватив Філіпчука у здирництві, а той (Філіпчук) набрався наглості та почав з ним судитися за наклеп. 
Кажуть, зараз Філіпчук мітить у крісло територіального органу Держкомзему. Та й депутатство у райраді напевно спробує повторити на біс. А це між іншим потенційний хабарник і абсолютний цинік, що постійно бреше і намагається маніпулювати людьми.
Колеги, давайте будь ласка завадимо йому отримати хоч краплю влади. 
За своі слова готові відповідати в суді.

Комментариев нет:

Отправить комментарий